Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Ogólnie i nie na temat / Odp: Ekogroszek gdzie kupujecie..??
« Ostatnia wiadomość wysłana przez julka43 dnia Dzisiaj o 01:36:21 pm »
Różne piece są dzisiaj, ale te na ekogroszek są dość popularne. Tylko jaki surowiec wybrać? Od jakiego sprzedawcy? Firma Tauron ma taki ekogroszek. Sprawdziliście go? Może zobaczcie tutaj. Warto wcześniej poczytać różne opinie o takim  ekogroszku. I dopiero zdecydować się na kupno jakiegoś konkretnego.
2
SPP v2 / Odp: Skam-P i sterownik SPPv2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Soplica dnia Kwiecień 25, 2018, 08:54:51 pm »
Prośba o pomoc w ustawieniach zakupiłem Ratopala na lato  ale spieka popiół dmuchawa obniżona na 37 podawanie 5/55  jakieś propozycje zmian palnik Ardeo IronR   dmuchawa 80W wyczytalem żeby obniżać obroty dmuchawy ale PID podbija obroty chyba może ograniczyc moc w kodzie 100?
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kobra64 dnia Kwiecień 23, 2018, 10:02:52 am »
Widzi cały czas włączoną pompę CO i zapewne ma aktywne I, więc kiedy pracuje poniżej zadanej nalicza sobie dodatkową moc z I ( oprócz tego co wynika z odległości od zadanej ). Później powyżej zadanej idzie z tą dodatkową mocą z I dokąd jej nie wyzeruje, co może trwać długo jeżeli I jest na wolnym naliczaniu ( czyli na dużej wartości ). Jak chcesz tego uniknąć to wyłącz I - ustaw na 0. Wtedy będzie pracował z mocą zależną wyłącznie od odległości od zadanej.
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez brygadier4 dnia Kwiecień 22, 2018, 03:37:11 pm »
Coś dziwnego się dzieje ze sterownikiem-temperatura kotła ustawiona na 60, a dochodzi do 65-67 i się nie odstawia.
Cały czas na jakiś procentach pracuje a przez to tak przebija zadaną.
Rozumiem że na samo cwu przebija ale po co nadal pracuje i podwyższa temperaturę?
5
SPP v2 / Odp: Auto lato na jednej pompie, czy się da?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez demon_x dnia Kwiecień 20, 2018, 11:38:53 pm »
Zrobiłem jednak na przekaźniku 230v , wszystko działa jak powinno :D, przekaźnik załącza się tylko jak grzeje bojler, jak by kogoś interesowało to  w załączeniu schemat.

Oczywiście "0" (GND) we wszystkich odbiornikach (pompa,elektro zawór, przekaźnik) musi być wspólne i podłączone ze sterownika , bo na wyjściach ze sterownika w zależności jak włożymy wtyczkę sterownika do gniazdka faza i 0 mogą być zamieniane.
6
SKN / Odp: Propozycja zmian
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Arcii111 dnia Kwiecień 20, 2018, 12:36:53 pm »
No tak,  tak przpuszczałem że raczej celowo tego nie ma.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bolecki dnia Kwiecień 20, 2018, 09:53:08 am »
Było poruszane wiele razy. Nie chcę robić takiej funkcji bo znając roztropność kilku użytkowników mogło by się to źle skończyć.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Arcii111 dnia Kwiecień 20, 2018, 08:20:13 am »
Witam
Tak się zastanawiam nad opóźnionym startem funkcja przydatna ustawiam wszystko rano wracam z pracy a godzine przed powrotem zegar załącza sterownik tak by nie tracić czasu na rozgrzewanie.  Czy jest to możliwe z pozycji softu? Mam migającą ramkę Rozpocznij proces opcja Teraz/lub druga ramka w której ustawię czas załączenia.
9
Ogólnie i nie na temat / Odp: Komora Dmuchawy Zapchana Groszkiem...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rolly dnia Kwiecień 19, 2018, 03:01:14 pm »
No to super i zycze powodzenia :d bez usterek juz :D
10
Ogólnie i nie na temat / Odp: Nowy produkt od boleckiego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rolly dnia Kwiecień 19, 2018, 03:00:25 pm »
A ja sie pytam... co to ma byc? kto to bedzie nosil?
Strony: [1] 2 3 ... 10