Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - kobra64

Strony: [1]
1
SPP v2 / SPP v2 kontra rynna Ewmar Ness w Skamie 17 kW.
« dnia: Marzec 03, 2016, 04:33:38 pm »
No to rynna zamontowana, odpalona i próbujemy ją poustawiać. Jak na razie wygląda przyzwoicie, łatwo pociągnęła od zera do zadanej, trochę trudniej miała z hamowaniem. Teraz się powolutku stabilizuje. Nastawy widać, próbuję z tłem i kopcia jakby nie widać. Przesyp ustawiłem tak trochę z czapy - na zasadzie takiej, że inny podajnik ma 35 - 40% różnicy w przesypie między miałem a ekogroszkiem, więc i ten powinien mieć podobnie. Ślimak jest taki sam, tyle że krótszy więc dodałem około 40% do przesypu ekogroszkowego. Sprawdzę to jutro - pojutrze.

2
SPP / Sterownik SPP a praca w dwustanie
« dnia: Luty 01, 2013, 03:18:25 pm »
Witam. Jestem dość mocno zainteresowany tym sterownikiem, potrzebna mi jest jednak informacja, czy w nim da się całkowicie wyłączyć algorytm i przejść do pracy dwustanowej. Taka funkcjonalność jest mi dość potrzebna. Czyli - czy jest możliwe, że ustawiam czasy pracy i przerwy, siłę nadmuchu i sterownik pracuje bez ingerencji algorytmu w moje ustawienia?

Strony: [1]