Autor Wątek: Ekogroszek gdzie kupujecie..??  (Przeczytany 10154 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dylas

• Pytak
  • *
  • Reputacja: 1
Odp: Ekogroszek gdzie kupujecie..??
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 01, 2018, 08:15:42 pm »
W/g opisu i komentarzy na stronie to rewelacja na rynku "wungla"

Eko-groszek dzięki swojej czystości nie tworzy nawet minimalnych spieków. Po spaleniu lekki popiołek jest wyrzucany poza przestrzeń palnika. W związku tym nie występuje efekt blokowania przez spieki, można więc ograniczyć nadmuch, zmniejszając znacznie stratę kominową. A jednocześnie zaoszczędzić na prądzie.
Spalanie jest praktyczne bezdymne, nie tworzy sadzy, smoły, nie zanieczyszcza powierzchni czynnej kotła, przewodów spalinowych i komina, a ilość popiołu jest minimalna. Z powodu niskiej produkcji pyłu nie wpływasz na jakość powietrza, zarówno w domu jak i poza nim.
Przy dłuższym stosowaniu Eko-groszku PFP widoczny jest efekt redukcji zanieczyszczeń, powstałych przy poprzednim opale. Jednym słowem oczyszcza komin.
NO SMOKE ? Ogromne znaczenie ma również jakość spalin, które w znacznym stopniu przypominają spaliny powstałe ze spalania oleju opałowego czy gazu, nie tworząc zawiesiny smogowej.
Cena zawiera koszt transportu na terenie całego kraju, łącznie z rozładunkiem palety windą i wózkiem paletowym. Dostawy są realizowane samochodami ciężarowymi, w związku z tym muszą być zachowane warunki umożliwiające dojazd takiego samochodu i rozładunek.

Ja tym nie paliłem więc nie polecam ani nie odradzam.
Jak kupisz i popalisz to zamieść opiniuje.

ps. kupiłem mokrą perłę, pali się fajnie
SKAMP-PV 13 kW , SV200 , SPPv2 , DN20

Offline Robertxxx

• Jr. Member
  • **
    • Defro Eko 19kw
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 01, 2018, 09:08:59 pm »
Ekogroszki pod nazwá: subigol, tlk, ekosyberjan, zagórski, majá takie same parametry i ilosc popiolu. Prawdopodobnie rózniá sié tylko nazwami.        Ja tez zakupilem dwie palety perly w promo, tragedi niema pod wzgledem wilgoci. Natomiast dzis zamowilem 3 tony ekomialu z pgg. I to by bylo  na tyle na ten sezon.                                                                                                                                                                                     
Defro eko 19kw , palnik Pancerpol obrotowy, SppV2.      https://ekotlownia.pl/sterownik-5/541

Offline dylas

• Pytak
  • *
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:39:14 pm »
post z muratora
"Cześć właśnie dostałem reklamę z ofertą TAURONU za JaretPus 800 kg za 568 zł, wychodzi po 710 zł za tonę, Kurier dodatkowo 80 zł. Jeśli nie zepsuli tego produktu to nic tylko brać. Co sądzicie?"
Co o tym sądzicie?

Offline dylas

• Pytak
  • *
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 14, 2018, 07:34:39 am »
post z muratora
"Jaret Plusa nie bierze się nawet za darmo! Może jakby mi tyle dopłacili to bym wziął...
Miałem 3 tony tego badziewia. To od roku albo dwóch nie jest ten sam węgiel. To mieszanka koksu i siana. Czarna perła przy tym ma 2 razy mniej popiołu i spala się 2 razy lepiej..."
co wy na to?