Autor Wątek: Pomocy !!! - mam już dość ;-(  (Przeczytany 7549 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yareka

• Sr. Member
  • Reputacja: 3
Odp: Pomocy !!! - mam już dość ;-(
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 04, 2017, 10:46:59 pm »
Dziwne bo krótko pali, moja matka np. jak zaczynałem palić od góry to mówiła że czterdzieści lat już w piecu pali i po efektach zmieniła zdanie> Może on też 40 lat...

Większość z nas pisze z praktyki albo własnych doświadczeń  tu nie ma super "fachowców" co wszystko zrobią. Dlatego Cię odsyłałem na inne forum gdzie są fachowcy od takich spraw.

Powiem tak jeszcze co z tego że pracuje jako hydraulik ostatnio jak robię jakieś wielkie inwestycje, szpitale itp. gdzie nie ma kotłowni tylko węzły cieplne i sama rozumiesz potrzeba kogoś z praktyką w tym temacie jak chcesz dobrze.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2017, 10:59:58 pm wysłana przez yareka »
SKM-24 Sppv2 + Eco-burn 25 kw+ dmuchawa 40W

https://ekotlownia.pl/sterownik-5/236

Offline moleko21

• Pytak
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 01, 2019, 03:29:46 pm »
Bojler mam rok, nie jest więc stary, anoda została wymieniona, bojler z kamienia wyczyszczony. Mimo to, grzeje około 8 litrów wody tylko. Jest podłączony tylko do wody w łazience, a i tak jest problem z prysznicem jednej osoby. Nie jest zapowietrzony, zwyczajnie jakby grzał kiedy mu się podoba i tyle ile się mu chce. Nie wiem czy może trzeba podłączyć jakiś programator czasowy (np. strona www), już kombinowałem na wszystkie możliwe sposoby, gwarancji nie uwzględnią, bo anodę wymieniał mi kolega hydraulik. Wiecie co mogę z tym zrobić najlepiej? Nie chce kupować kolejnego bojlera.

Online sati

• Sr. Member
  • Reputacja: 4
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 01, 2019, 09:24:41 pm »
Dołącz zdjęcie jak jest podłączony bojlera.
Pierwszy kocioł z podajnikiem Skam 17 KW+SPPV2+AZPP+RV-13As
http://ekotlownia.pl/sterownik-5/358